Találatok száma: 7

1. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  2. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  3. Atlétika Szuper Liga döntő: hat gödöllői állhatott dobogóra, egy a felső fokára
    2021-09-06 10:17:18
    Tóth Zsombor hárompróbában megvédte tavalyi elsőségét, Bánovics József áttörte az 5 méteres álomhatárt rúdugrásban
  4. Atlétika: szuper liga döntő szuper gödöllői eredményekkel
    2018-08-27 08:10:42
    Két korosztályban összesen négy arany-, három ezüst- és hat bronzérem volt a termés a pénzdíjas viadalon
  5. Gazdag gödöllői éremtermés az atlétikai szuper liga döntőn
    2016-09-05 10:55:41
    Összesen 11 medáliát nyertek az egyetemi klub sportolói a pénzdíjas viadalon, és bizakodva készülhetnek a csapatbajnoki fináléra